MONTĀŽA UN GARANTIJA

MONTĀŽA UN GARANTIJA

lv en

Līdzīgi, kā piliens darvas var sabojāt medus mucu, arī nekvalitatīva montāža var radīt nopietnas problēmas konstrukciju ekspluatācijā. Mūsu pierdze to apliecina, tāpēc savas ražotās konstrukcijas parasti montējam paši. Uzņēmumā ir vairākas brigādes gan logu – durvju, gan stikloto fasāžu un jumtu, gan metāla būvkonstrukciju montāžai. Mūsu montāžas speciālisti ir apgādāti ar nepieciešamajiem instrumentiem, mehānismiem, transportu. Darbus vada pierdzējuši montāžas darbu vadītāji un sertificēti būvdarbu vadītāji.

Mūsu piedāvājumā ietilpst: konsultēšana par piedāvāto produkciju; pirmsizgatavošanas uzmērīšana; konstrukciju izgatavošana; konstrukciju piegāde; demontāža un demontēto būvgružu izvešana; montāžas darbi, tai skaitā iekšējo un ārējo palodžu uzstādīšana; savu izgatavoto un iemontēto konstrukciju servisa apkalpošana.

Svarīgs aspekts konstrukciju ilgstošai un nevainojamai kalpošanai ir atbilstoša un laicīga apkopju veikšana, tāpēc katrs klients tiek informēts par atbilstošu ekspluatācijas ieteikumu ievērošanu. Dažkārt pasūtītājs pats veic konstrukciju nomaiņu un remontu telpās. Tādos gadījumos ir svarīgi ievērot pamatprincipus konstrukciju transportēšanai, glabāšanai un ekspluatēšanai remontdarbu laikā. Specifiski ieteikumi ir saņemami par stikloto virsmu kopšanu, PVC logu ekspluatāciju un par metāla būvkonstrukciju kopšanu.

Saviem Klientiem nodrošinām garantijas remontus.

Garantija attiecas uz: konstrukciju ārējo izskatu; uz noturību pret gaismas un atmosfēras faktoru iedarbību; uz profilu un blīvējumu hermētiskumu, ūdens necaurlaidību; uz furnitūras funkcionalitāti.

Garantija neattiecas uz: neatbilstošu konstrukcijas ekspluatāciju; uz mehāniskiem virsmu bojājumiem; uz sīkiem stiklojuma bojājumiem, kas nav redzami pretskatā no 2 m attāluma.