Par mums

Par mums

lv en

Esi sveicināts mūsu mājas lapā! 

Skonto Plan Ltd tika dibināts 1992. gadā, kā pirmais stikloto alumīnija būvkonstrukciju ražotājs Latvijā un šobrīd ir viens no lielākajiem savas nozares ražošanas uzņēmumiem valstī. Darbība tika paplašināta pakāpeniski: 1994. gadā ar PVC logu un durvju ražošanas uzsākšanu; 1995. gadā ar stikla pakešu ražošanas līnijas palaišanu un 1998. gadā ar metāla būvkonstrukciju ražošanas rūpnīcas atklāšanu. Šodien lepojamies ar bagātīgu pieredzi, kas uzkrāta ilgstošā periodā, veicot daudzpusīgu pasūtījumu izpildes.

Kopš 2002. gada uzņēmumā ir ieviesta kvalitātes vadības sistēma atbilstoši ISO 9001:2008. Rūpējamies par atbilstošas darba vides nodrošināšanu saviem darbiniekiem un pastāvīgi veicinām to savstarpējas sadarbības un profesionālā līmeņa celšanu. Labākas ražošanas kvalitātes sasniegšana atkarīga no augsti kvalificētiem un motivētiem darbiniekiem, kas spēj rast kvalitatīvus risinājumus pat vissarežģītākajām konstrukcijām un apmierināt klientu pieprasījumu. Kopš dibināšanas, esam Latvijas Logu un Durvju Ražotāju Asociācijas biedrs.

2011. gadā  esam sertificējuši Vides pārvaldības sistēmu atbilstoši starptautiskajam standartam ISO 14001:2004 un Arodveselības un darba aizsardzības sistēmu atbilstoši standartam OHSAS 18001:2007.

Kopš pašiem savas darbības pirmsākuma gadiem esam domājuši par tīras ekoloģiskās vides nodrošināšanu un uzturēšanu, līdz ar to visi materiālu atlikumi tiek nodoti otrreizējai pārstrādei. Visas Skonto Plan Ltd ražotnes tiek apsildītas ar koksni, kas ir dabisks un atjaunojams siltumresurss un atbilst mūsu principiem par vides saudzēšanu. Projekta „SIA Skonto Plan Ltd” ražotnes rekonstrukcijas darbi, nodrošinot atbilstību augstiem energoefektivitātes standartiem un izmantojot videi draudzīgus būvmateriālus un izstrādājumus, tādējādi veicinot oglekļa dioksīda emisijas samazinājumu” ietvaros, kas tiek veikts sadarbībā ar KPFI, tiks uzstādītas saules baterijas siltā ūdens sagatavošanai un elektroenerģijas ražošanai.


Mūsu galvenās vērtības ir darbinieku profesionalitāte, pieredze un modernās tehnoloģijas, kas nodrošina produktu kvalitāti, individuālu un elastīgu pieeju katram klientam.

Savas pastāvēšanas laikā esam nodarbojušies arī ar produkcijas eksportēšanu uz Austrumu un Rietumu Eiropu un uz Skandināvijas valstīm.