Jaunumi

Jaunumi

lv en

SKONTO PLAN LTD iegūst balvu par Lombard Wharf ēku Londonā

SKONTO PLAN LTD ieguvis 2. vietu skates “Gada labākā būve Latvijā 2017” nominācijā "Būve ārzemēs" par Lombard Wharf ēku Londonā.

Šīs 26. stāvu dzīvokļu un biroju ēkas pasūtītājs ir Barratt London, viens no Londonas lielākajiem nekustamo īpašumu attīstītājiem. Darbu pie vairāk nekā 7000 kvadrātmetrus plašo stikloto alumīnija fasāžu ražošanas un montāžas Skonto Plan uzsāka 2016. gadā un precīzos termiņos un izcilā kvalitātē pabeidza 2017. gadā. Projektā izmantoti inovatīvi risinājumi, tostarp firmas Schüco modernākās durvju sistēmas un citi jauninājumi ārējo stiklu montāžas jomā.

Skonto Plan dalība šādā unikālā projektā nebūtu iespējama bez uzņēmuma 25 gadu laikā uzkrātās pieredzes. Lai gan ierobežotais būvlaukuma apmērs būtiski sarežģīja loģistiku, uzņēmums veiksmīgi tika galā ar kvalitātes prasību un celtniecības termiņu ievērošanu. Londonā ir gūta ne vien pieredze, bet arī pierādījums uzņēmuma spējai nodrošināt augstu kvalitāti un iespaidīgus risinājumus, un cerams, ka kādreiz arī Latvijā būs šāda mēroga un kvalitātes būvniecības projekti, kuros uzņēmums pārliecinoši varēs parādīt savas iespējas.

Lielbritānijas labāko dzīvojamo māju konkursā "WhatHouse Awards 2017" Lombard Wharf ēka ieguvusi sudraba godalgu eksterjera dizaina kategorijā.

Skati „Gada labākā būve Latvijā 2017” organizē Latvijas Būvnieku asociācija un Latvijas Būvinženieru savienība sadarbībā ar Ekonomikas ministriju, Satiksmes ministriju, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju, Latvijas Pašvaldību savienību, 14 būvniecības nozares sabiedriskajām organizācijām, Rīgas Tehnisko universitāti, Latvijas Lauksaimniecības universitāti, Biznesa augstskolas “Turība” Komunikācijas fakultāti.

Citas ziņas