Jaunumi

Jaunumi

lv en

PROCESĀ ESOŠIE PROJEKTI Daudzdzīvokļu projekts Dickens Yard, Londona, Lielbritānija

Dzīvojamo ēku bloks Dickens Yard Londonā, netālu no Ealing Broadway metro stacijas, ir mūsdienīgs daudzdzīvokļu apartamentu komplekss, kurā iedzīvotājiem piedāvātas visas ērtības, tostarp SPA un sporta zāle. Lielisks skats uz pilsētu paveras no vairākiem dzīvokļiem.

Kopš 2013.gada, Skonto Plan Ltd iesaistījies projekta 2.,3. un 4. fāzē, pakāpeniski veicot darbus vairākos ēku blokos. Uzņēmuma atbildībā bija ēku pilnstiklu zirnekļveida alumīnija fasādes konstrukcijas un logu piegāde un montāža, izmantojot Schüco produktus, kā arī ekskluzīvi šim projektam radītu terakotas flīžu apjoma montāža.
Šobrīd aktīvi norit darbs projektējot Dickens Yard G bloku jeb 4B fāzi.

Arī pasūtītājs atzinīgi novērtējis Skonto Plan Ltd atbildīgi veikto darbu, atzīmējot, ka «montāžas, projektēšanas, piegāžu, materiālu secības, komunikācijas, darba drošības, informācijas apmaiņas un vispārējās darba kvalitātes progress novērojams no dienas uz dienu».
Projekta ietvaros Skonto Plan Ltd bija iespēja attīstīt zināšanas un iziet vērtīgu skolu visos komandas līmeņos. Pateicoties augstajām kvalitātes nodrošināšanas prasībām (Quality Assurance) un darba drošības un veselības aizsardzības (Health&Safety) uzstādījumiem, neatsveramu pieredzi guva visi projektā iesaistītie.

Citas ziņas