PVC

PVC

lv en

Skonto Plan Ltd PVC būvkonstrukciju rūpnīca strādā izmantojot KBE profilu sistēmas, kam ir lielas pielietojuma iespējas. Tās piedāvā visdažādāko formu logus ar vai bez vērtnēm, ieejas durvis, bīdāmas durvis, starpsienas un citus būvelementus, kas ir pieejami plašā krāsu gammā. Mūsu ražotās PVC būvkonstrukcijas atbilst visām mūsdienu izvirzītajām prasībām tehnoloģijā, dizinā un komforta līmeņa nodrošināšanā.

Mūsu standarta piedāvājums ir  5 kameru profils ar iebūves dziļumu 70 mm un iespējām aprīkot logus ar papildelementiem, kā, piemēram, ventilācijas sistēmu Regel-air. Profils paredz iespēju  stiklošanai ar 24 mm līdz pat 56 mm biezām stikla paketēm, tādējādi nodrošinot papildus siltuma taupību. KBE profiliem visā garumā ir cinkota tērauda armējums, ir maināmas blīvgumijas, kas ļauj nodrošināt konstrukciju ilgmūžīgu un kvalitatīvu kalpošanu, savukārt Maco Multi Trend furnitūra nodrošina logu vēršanos četros stāvokļos, ieskaitot „pasīvo ventilāciju”.

KBE profilu galvenā atšķirība no citiem PVC profiliem, ir to sertifikācija ar Greenline sertifikātu. Tas ir vienīgais pasaulē atzītais sertifikāts, kas garantē svina nepielietošanu

PVC profila ražošanā un ekoloģiski tīras produkcijas ražošanu, ievērojot  ES apkārtējās vides noteikumus. Greenline sertificētās produkcijas priekšrocības ir  labāka izturība un derīguma termiņš, izcila siltumizolācija, kā arī lieliska izturība pret laika apstākļiem un ārējās vides iedarbību. Esam saņēmuši  arī V/a Sabiedrības Veselības Aģentūras novērtējumu, kas mūsu logu sistēmas atzīst par drošām bērnudārzu un slimnīcu būvniecībā.

SIA Skonto Plan Ltd PVC būvkonstrukciju rūpnīca ir sertificēta ar ražošanas procesa kontroles sertifikātu, atbilstoši LVS EN 14351-1+A1:2010 standartam, kā arī visām normām un prasībām, kas mums, savukārt, ļauj nodrošināt produkcijas kvalitāti, funkcionalitāti un ilgmūžību.