Alumīnijs

Alumīnijs

lv en

 2009. gada jūlijā darbību uzsāka jaunā stikloto alumīnija konstrukciju rūpnīca un šobrīd varam lepni paziņot, ka šī ir vismodernākā šāda veida rūpnīca Latvijā un vienīgā Austrumeiropā, kas ir pilnībā nokomplektēta ar Schüco International KG  iekārtām.  Ražošana tajā notiek divās paralēlās darba līnijās: viena no līnijām ir veltīta logu un durvju ražošanai, bet otrā līnijā tiek ražotas alumīnija ēku fasādes. Abas šīs līnijas darbojas neatkarīgi viena no otras. Kopš sava dibināšanas pirmsākuma esam palikuši uzticīgi savam alumīnija sistēmu piegādātājam, savas nozares līderim pasaules tirgū – SCHÜCO.

Kompjuterizētās un automatizētās modernākās tehnoloģijas līdz minimumam samazina cilvēcisko faktoru, kas savukārt nodrošina vēl lielāku ģeometrisko precizitāti, uzlabo produktu kvalitāti un samazina ražošanas laiku.

Rūpnīcā strādājošajiem ir vairāk kā 10 gadu pieredze alumīnija konstrukciju ražošanā, un tie pilnībā pārzina visas iekārtu funkcijas, kas ļauj sasniegt augstu produktivitāti un izvairīties no kļūdām.

Rūpnīca ir izgājusi sertifikāciju un atbilst Eiropas Savienības standartiem un normām.   A/S „Inspecta” izsniegtais „Ražošanas procesa kontroles sertifikāts” apliecina rūpnīcā ražotās alumīnija fasāžu un logu produkcijas atbilstību standartiem LVS EN 13830:2004 un LVS EN 14351-1+A1:2010, kas savukārt dod tiesības ražot produkciju ar CE marķējumu.

Pilna informācija par aktuālajiem sertifikātiem atrodama šeit.

Rūpnīca ir aprīkota ar modernām iekārtām, kas ļauj nodrošināt augstu kvalitāti un ražošanas ātrumu. Svarīgāko iekārtu skaitā ir:
•  PBX – CNC iekārta alumīnija un metāla profilu apstrādei, kas tiek lietota fasāžu ražošanā;
•  PD e-Cut 500 alumīnija profiliem ar 500 mm zāģa plātni, kas tiek lietota logu un durvju ražošanā;
•  PDG Dual Cut -  jaunākā iekārta alumīnija profiliem ar 600 mm zāģa plātni un motora piedziņu, kas ļauj iestādīt zāģa riepas divos leņķos;
•  četrgalvu prese -  nodrošina visu četru  logu profila stūru vienlaicīgu sapresēšanu ar maksimālu precizitāti savienojumu vietās;
•  durvju un logu apstrādes centrs - veic automātisku durvju un logu apstrādi 3 plaknēs pēc programmas ievadīšanas;
•  Isomat 5 -  nodrošina precīzu 2 profilu savalcēšanu, kā arī stūru savalcēšanu dažādiem fasāžu un jumtu logu profiliem;
•  profilu aplīmējamā iekārta - kvalitatīvi nodrošina profilu aplīmējumu ar speciālu līmplēvi, kas pasargā konstrukciju krāsojumu no iespējamiem bojājumiem;
•  stikla līstu zāģis ar digitālo uzmērīšanu - nodrošina ļoti ātru un precīzu uzmērījumu veikšanu un automātisku datu pārraidi darba galdam;
•  gumiju veramā iekārta - būtiski samazina roku darbu un paātrina darba procesu.

Pieminētās iekārtas ļauj sasniegt maksimālo rūpnīcas ražošanas jaudu, kā arī izgatavot teicamas kvalitātes produkciju, kas atbilst klientu izvirzītajām prasībām un projektu vajadzībām.

Balstoties uz paredzēto konstrukciju lietojumu un funkcijām, tiek izvēlētas profilu sistēmas, kas optimāli nodrošina projekta un klienta izvirzītās prasības.

Alumīnijs ir ērts materiāls, kas laika gaitā nezaudē savu funkcionalitāti. Izmantojot Schüco International KG alumīnija sistēmas, SKONTO PLAN Ltd var piedāvāt visneparastākos projektu risinājumus, konstrukciju formas un krāsas atbilstoši klienta vēlmēm un vajadzībām.

Mūsu klienti augsti novērtē alumīnija produktu kvalitāti. Alumīnija logi, durvis, fasādes un ziemas dārzi kalpo vairākām paaudzēm. Laika gaitā šie produkti nemaina ārējo izskatu, kā arī nezaudē siltuma un skaņas izolācijas īpašības. Tādējādi jums tiek garantēts visaugstākais komforta līmenis un ilgs produkta kalpošanas laiks.